Witamy

Witamy na oficjalnej stronie Oddziału Śląskiego Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii!

„…Niegdyś ten sam podręcznik medyczny przechodził z pokolenia na pokolenie przez wiele lat, dziś co 5 lat trzeba go wydawać na nowo. Studia medyczne wystarczały na całe życie, dziś musieliśmy wprowadzić ustawiczne, ciągłe szkolenie przez całe życie zawodowe…”
Prof. Kornel Gibiński

Zapraszamy do Oddziału Śląskiego PTG-E, zachęcamy do uczestniczenia w działalności szkoleniowo-naukowej i odwiedzania strony.

wykłady

Aktualizacja - wykłady ze spotkania Oddziału PTG-E

Wysłane przez Michał Żorniak w wt., 12/29/2015 - 14:54

W zakładce WYKŁADY znajdą Państwo do pobrania prezentacje wygłoszone w trakcie spotkania naukowego Oddziału Śląskiego PTG-E (14.10.2015):

Poniżej znajdą Państwo linki do pełnych wersji wykładów, wygłoszonych w trakcie spotkania naukowego Oddziału Śląskiego PTG-E (14.10.2015):

1) dr hab. n. med. Marek Waluga

"PPI-czy można skuteczniej, czyli postęp czy przełom?"

2) lek. Michał Żorniak

"Dexlanzoprazol - nowy lek, nowe możliwości"

Spotkanie naukowe organizowane przez Oddział Śląski Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii - 09.12.2015

Wysłane przez Michał Kukla w pt., 11/06/2015 - 20:29

Zarząd Śląskiego Oddziału Polskiego Towarzystawa Gastroenterologii zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnym spotkaniu naukowym!

Biorąc pod uwagę tematykę wykładów, do wzięcia udziału zapraszamy nie tylko gastroenterologów, ale również lekarzy innych specjalności, studentów i osoby zainteresowane.

W programie spotkania przewidziano trzy wykłady:

I Rzeszowskie Dni Hepato-Gastroenterologiczne – Rzeszów 18-19 września 2015

Wysłane przez Michał Żorniak w wt., 09/29/2015 - 13:49

W imieniu Zarządu Oddziału Śląskiego Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii pragniemy serdecznie podziękować panu profesorowi Krzysztofowi  Gutkowskiemu za zaproszenie tak licznej reprezentacji naszego regionu i możliwość wygłoszenia wykładów w trakcie I Rzeszowskich Dni Hepato-Gastroenterologicznych. Jednocześnie pragniemy panu Profesorowi złożyć gratulacje znakomitej organizacji, świetnego programu i znakomitej atmosfery. Życzymy równie udanej organizacji kolejnych Dni Hepato-Gastroenterologicznych w następnych latach.

Zarząd Oddziału Śląskiego 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu naukowym - 14.10.2015

Wysłane przez Michał Żorniak w czw., 09/24/2015 - 14:32

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w cyklicznych spotkaniach naukowych!

Ze względu na tematykę, do wzięcia udziału zapraszamy nie tylko gastroenterologów, ale również lekarzy innych specjalności, studentów i osoby zainteresowane:

W programie spotkania: